Vörösberényi Művésztelep

Innen: Helyismeret
A lap korábbi változatát látod, amilyen Fdanko (vitalap | szerkesztései) 2009. március 5., 19:51-kor történt szerkesztése után volt.
Ugrás a navigációhoz Ugrás a kereséshez

1954-ben indult a vörösberényi iskolában. Főszervezők Sárkány Lóránd és Csonka Ferenc iskolaigazgató. Az 1953-ban Domanovszky Endre vezetésével alakult Budapesti Pedagógus Művészeti Stúdiónak volt az ideiglenes nyári alkotó telepe.